До Студентської колегії надійшло звернення одного зі студентів з приводу неодноразових висловлювань дискримінаційного характеру викладача Сапачука Ю.М. під час лекцій, що зачіпають гідність студентів, які належать до ЛГБТ.

Також протягом останніх днів висловлювання цього викладача студенти жваво обговорюють у соціальних мережах, обурюючись тим, що змушені слухати ці висловлювання на парах.

Скрін1

Скрін2

Скрін3

Реагуючи на звернення до СК і враховуючи хвилю обурення серед студентства, просимо деканат ФЕН узяти інформацію до уваги та вжити заходів, аби викладач не провокував конфлікт із ЛГБТ-студентами висловлюваннями, що не стосуються теми пари.

Закликаємо всіх викладачів, студентів, співробітників НаУКМА та інших членів Могилянської спільноти до толерантності під час навчального процесу. Ми поважаємо свободу слова, але закликаємо утриматися під час навчального процесу від висловлювань дискримінаційного характеру, а саме таких, що принижують честь і гідність людей за ознаками кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, сексуальної орієнтації тощо.