Студентска виборча комісія повідомляє про скликання 02 листопада 2015 р. чергової конференції студентів НаУКМА.

Конференція відбудеться о 16 год 20 хв в ауд. 1-301.

Пропонований порядок денний:

1. Про обрання лічильної комісії конференції.
  2. Про обрання головуючого на конференції.
  3. Про обрання секретаря конференції.
  4. Про внесення змін до Положення про студентське самоврядування НаУКМА.
  5. Про обрання комісії з питань організації та проведення виборів до органів студентського самоврядування НаУКМА (Студентської виборчої комісії).
  6. Про обрання контрольно-ревізійної комісії.
  7. Про затвердження Положення про об’єднання студентів Національного університету «Києво-Могилянська академія».
  8. Про затвердження Порядку використання коштів, виділених на діяльність студентського самоврядування Національного університету «Києво-Могилянська академія».
  9. Про затвердження Положення про конкурс студентських проектів в Національному університеті «Києво-Могилянська академія».
  10. Про затвердження річного бюджету студентського самоврядування НаУКМА на 2015 р.
  11. Про вступ студентського самоврядування НаУКМА до Української асоціації студентського самоврядування.
  12. Інше.